Техніка

З’явилися нові подробиці про Fendt Vario 100 MT

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
З’явилися нові подробиці про Fendt  Vario 100 MT

Компанія Fendt оновила серію гусеничних тракторів 1100 MT. Найважливіша зміна –  використання коробки передач Vario.

Про це повідомляє TopAgrar.

Нова серія гусеничних тракторів Vario MT 1100 складається з 4 моделей з максимальною потужністю двигуна від 511 до 673 к. с. Поки що представлений прототип трактора.

Трактори Fendt 1100 Vario MT розроблені з нуля інженерами AGCO. Конструкція використовує низькооборотні шестициліндрові 15,2- та 16,2-літрові двигуни MAN та систему приводу VarioDrive, відому з колісних версій 1000 та 900 Vario. Вона базується на двох гідромоторах, які передають привід незалежно на передню та задню осі.

Fendt 1100 Vario MT має нову систему охолодження двигуна. Привід вентилятора тепер гідравлічний.

Трактори Fendt 1100 Vario MT, що пропонуються в Європі, відповідатимуть вимогам викидів Stage V. Для ринку Північної та Південної Америки трактори будуть доступні у версії Stage 4, без каталізатора DOC. Для ринків Австралії, Африки та Азії (включаючи Росію) трактори відповідають стандарту Stage 3. 

Колеса гусениць вкриті товстим шаром стійкого до стирання поліуретану. Кабіна має механічну підвіску.

Власна вага трактора 1100 Vario MT становить 18 т, її можна збільшити до 27,5 т після встановлення повного набору противаг.

Також новим для Fendt 1100 Vario MT є нахильний задній триточковий навісний пристрій. Керування нахилом можна механічно або в автоматичному режимі, який поєднується із системою рульового управління (нахил триточкової тяги залежить від радіуса повороту). Це дуже важливо при роботі з широкими машинами. Пристрій також може повертатися.

Потужність гідравлічної системи становить 220 л/хв з одним насосом, або 440 л/хв, якщо замовлено трактор з двома насосами.

Читайте також: Гусеничні трактори Fendt 1100 MT отримують безступінчасту трансмісію

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями