Техніка
Головне:
Техніка

Zürn випустив косарку для бур’янів

Німецька компанія Zürn випустила косарку Top Cut Collect для зрізування насіннєвих головок бур’янів, що ростуть вищими за основну культуру. Це дозволяє не застосовувати гербіциди перед збиранням врожаю та вести боротьбу із стійкими до пестицидів бур’янами. 

Про це повідомляє Future Farming.

Машина випускається шириною 9 та 12 м. На крилах розташовані ножі. Котушки зі спіральними гумовими смужками підготають бур’яни під зрізування. Зрізані насіннєві головки конвеєром поступають у контейнер для утилізації.

У транспортному положенні крила складаються, як у чайки, до ширини агрегату 3 м.

Виробники із посиланням на дослідження у Франції, стверджують, що до 40% насіння бур’янів висипається на землю перед збиранням врожаю, тому обрізання та збирання верхівок цих бур’янів перед збиранням врожаю порушує цикл їх розмноження.

Висота різання регулюється між 350 і 1500 мм для обслуговування різних культур. Типова робоча швидкість складає 5-8 км/год.  має котушку у формі спіралі з гнучкими гумовими смужками, що підмітають помітні бур’яни проти різака.

Машина потребує швидкістю подачі гідравлічної рідини не менше 80 л/хв при тиску 180 бар для роботи гідравлічних приводів різака та транспортера.

Читайте також:Pöttinger випробує систему, яка вберігає тварин від косарок