Техніка

Жатка MacDon не має конкурентів у збиранні ріпаку, - інженер

Жатка MacDon

Жатки MacDon вирізняються високою продуктивністю роботи, а також гнучкою та зручною в обслуговуванні конструкцією.

Про це повідомляє прес-служба компанії «Тайтен Машинері Україна».

«Працює дуже чисто, швидко та точно. Копіює рельєф мабуть краще з усього, що бачив серед жаток. А по ріпаку – взагалі поза конкуренції», – розповідає головний інженер ТОВ «Промінь» Владислав Коваленко про модель жатки MacDon FD1 після одного року використання з комбайном CASE IH Axial Flow 9240.

Найбільше у жатках MacDon цінують:

  • карданний привід і гідравліку: не стаєш в полі через проблеми з ременями;
  • стрічковий транспортер: м’яко та стабільно подає скошену масу, вкладену мотовилами верхівкою вперед; жатка легка та гнучка;
  • продуктивність: швидкість збирання відчутно зросла;
  • простота роботи: підключається, налаштовується, керується з кабіни;
  • збирає майже все: зернові, бобові, олійні, сорго;
  • дбайливість підбору: втрати непомітні, незалежно від культури; 
  • чистота роботи: система копіювання рельєфу та чудова якість ножів не підводить за будь-яких умов збирання та стану культури; зріз чистий і на необхідній висоті.

А модель жатки MacDon FD2, що вже доступна українським аграріям в офіційного дилера – компанії «Тайтен Машинері Україна», отримала на 20% більшу ємність, на 30% вищу швидкість і на 70% кращу гнучкість. 

Фермери з Канади і США вже оцінили переваги нової серії жаток:

«Основну відмінність ми помітили під час збирання ріпаку. На комбайнах з іншими жатками відмічалось накопичування в похилій камері. Але комбайн з цією жаткою мав стабільний потік і працював без зупинки», – розповів представник Emtman Brothers Farms – USA.

«Колеса ContourMax мають велетенське значення. Ми не змогли б проїхати 15-метровою жаткою по нашій землі, бо поле мало значні нерівності. Але дякуючи цій технології, ми змогли тримати постійну висоту скосу, а жатка чудово копіювала рельєф. Разом з тим налаштування проводяться просто з кабіни, оператору навіть не довелося виходити», – розповідає Colin Schulhauser – Cupar, Saskatchewan, Canada.

Нагадаємо, Case IH почав співпрацю з MacDon Industries Ltd.