Техніка

Zetor випустив малопотужні трактори Primo і Compax

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Zetor випустив малопотужні трактори Primo і Compax

Чеська компанія Zetor розширила лінійку малопотужних тракторів моделями Primo та Compax, призначеними для озеленення та невеликих ферм.

Про це повідомляє Farm-Connexion.
Ці моделі випущені спільно з південнокорейською компанією TYM (Tong Yang Moolsan).

Zetor Primo HT 20 – це компактний та маневрений трактор із захисною рамою ROPS. Оснащений 3-циліндровим дизельним двигуном Yanmar потужністю 19 к.с. з рідинним охолодженням, що відповідає стандартам викидів Stage V, трактор також має гідростатичну трансмісією з двома діапазонами роботи.

У стандартній комплектації трактор обладнаний косаркою з робочою шириною 1,4 м та висотою косіння від 2,5 до 11 см, яка приводиться в дію центральним ВВП 2500 об/хв. Повний привід забезпечує оптимальну тягу при косінні на схилах або під час очищення снігу. Руль має гідропідсилювач. Крім того, модель має задній ВВП на 540 об/хв. Вантажопідйомність машини – 499 кг.

Моделі Zetor Compax HT і CL  – більш потужні й можуть мати кабіну. Моделі Compax 25, 35 та 40 оснащені 3-циліндровими двигунами потужністю відповідно 25, 34 та 37 к.с., відповідно (Stage V). Крім того, трансмісія у модифікації HT гідростатична з двома діапазонами (HT 25) або трьома (для моделей з вищою потужністю).

Як і у Primo, для руху вперед/назад є дві педалі. Трактори Compax CL оснащені синхронізованою трансмісією з триходовим діапазоном 12×12 (Compax CL 25 — 6×2). Залежно від типу, вантажопідйомність триточкової навіски становить 1200 кг, що дозволяє їй працювати з найрізноманітнішими знаряддями.

Деякі моделі тракторів оснащені центральним ВВП для приводу косарки. Задній ВВП має швидкість 540 об хв. Гідравлічний контур забезпечує від 26,3 до 41,2 л/хв залежно від моделі.Стандартно трактори оснащені кондиціонером та опаленням, а також джойстиком для легкого гідравлічного управління навісним обладнанням. Рульове управління гідростатичне.


Читайте також:Zetor оновив лінійку тракторів Forterra

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями