Техніка

«Зернопродукт МХП» подарував сучасну техніку Ладижинському фаховому коледжу

«Зернопродукт МХП» подарував сучасну техніку Ладижинському фаховому коледжу

У рамках співпраці МХП із Вінницьким національним аграрним університетом співробітники компанії «Зернопродукт МХП» передали сівалку John Deere 1780 та трактор Fendt Massey Ferguson Ладижинському фаховому коледжу ВНАУ. Ця техніка буде використовуватися в навчальному та практичному процесі підготовки студентів.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Трактор обладнаний навігаційною системою «Автопілот», в яку вносяться необхідні команди, які використовуються під час його роботи. Тому водій, який працює на полі, може менше приділяти уваги управлінню трактором, а більше зосереджуватися на якості роботи навісного обладнання.

Така техніка має клімат-контроль, який допомагає  підтримувати комфортну температуру в кабіні. Щодо сівалки, то вона обладнана системою точного висіву «Precision Planting». Вона постійно інформує водія (оператора) про процес посіву. Це дає змогу дотримуватися раціональної технології посіву, завдяки чому скорочується термін та повністю ліквідуються просіви.

«Ми вирішили підтримати Ладижинський коледж і зробити їм ось такий подарунок. Щоб бути конкурентно спроможними на ринку праці, студенти мають добре розумітися в сучасній техніці. А для цього вони повинні мати змогу сісти за кермо трактора, проїхатися, виїхати на поле, попрацювати там. Відчути всі переваги своєї професії. Ми – європейська країна, і освіту варто давати дітям європейського зразка. Це інвестиції в майбутнє нашої держави», – сказав заступник голови правління МХП Юрій Мельник.

Передача такої техніки відбулася в рамках проєкту «Бізнес та освіта». Підписано документи на передачу права власності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що «Зернопродукт МХП» отримав нові обприскувачі та провів навчання для робітників.