Техніка

Збирання тюків у дощовиту погоду значно полегшується з візком BaleCollect

Візок для тюків KRONE BaleCollect

Тюкування рослинної маси в полі має свої особливості, серед яких – певні організаційно-логістичні труднощі. Навантажувач разом із причепом-тюковозом мають зупинятися біля кожного тюка, а якщо їх на полі кілька сотень, разом з тим вони хаотично розкидані по полю те ще й намочені через постійні дощі, увесь процес заготівлі суттєво ускладнюється. За таких умов ефективним рішенням буде застосування нової розробки компанії KRONE – візка для тюків BaleCollect.

Про це зазначають у статті журналу The Ukrainian Farmer.

KRONE BaleCollect – це причіпна конструкція, що інтегрується разом із прес-підбирачем. Готовий тюк не викидається на поверхню поля, а лишається на візку, що вміщає їх від 3 до 5 одиниць. Потім всі тюки відразу складають в одному місці. Тобто їх можна набагато швидше та зручніше зібрати навантажувачем, в рази зменшивши кількість переїздів і зупинок.

Відповідно, за пресування KRONE BaleCollect збирає до трьох тюків прямокутної форми завширшки 120 см або додаткової комплектації, до п’яти тюків 80-го розміру. Завдяки різним режимам укладання тюки можуть оптимально укладатися на поле для подальших процесів. Це значно скорочує після пресування час завантаження в період заготівлі соломи, знижує кількість переїздів і тим самим зводить до мінімуму ущільнення ґрунту.

Нагадаємо, із датчиком NIR Control dual можна аналізувати якість кормів під час їх збирання.

Раніше ми повідомляли, KRONE впроваджує в Україні систему віддаленого контролю для своїх машин.