Техніка
Головне:
Техніка

«Завод Кобзаренка» презентує пересувну АЗС – причіп-паливозаправник

Причіп-паливозаправник від «Заводу Кобзаренка»

ТОВ «Завод Кобзаренка» презентує чергову новинку – причіп-паливозаправник. Основними функціями машини є контроль за дизпаливом і оперативна заправка спецтехніки.

Про це повідомляє прес-служба компанії на своїй Фейсбук-сторінці.

«Так звана пересувна АЗС виготовлена на шасі тракторного причепа та вміщує 30 м3 рідини. У комплектацію входить електродвигун, насос, паливороздавальна колонка та заправний пістолет зі шлангом. Для зручності спостереження у верхній частині цистерни розташовано алюмінієвий люк, який дозволяє у будь-який час вимірювати залишок пального за допомогою метроштоку, який також входить до комплектації», – йдеться в публікації.

Причіп-паливозаправник від «Заводу Кобзаренка»

Експлуатація заповненої ємності здійснюється лише в стаціонарному режимі. Після використання ДП пусту заправну цистерну можна перевозити в інше місце.

«Габарити причепа-паливозаправника – 10,1х2,4х3,8 м, діаметр цистерни – 2,3 м, товщина металу цистерни – 6 мм. Для переїзду потрібен автомобіль або трактор з тягово-зчіпним пристроєм», – додають у публікації.

Нагадаємо, «Завод Кобзаренка» випустить нові 120-кубові причепи. Раніше повідомлялося, «Завод Кобзаренка» збільшує виробничі потужності.

Журнали