Техніка

Завод «Харверст» виготовлятиме компоненти для сільгосптехніки

Завод «Харверст» виготовлятиме компоненти для сільгосптехніки

Харківський верстатобудівний завод «Харверст» у 2017 році розпочне виготовлення компонентів для сільгосптехніки.

Про це повідомили в Індустріальній групі «УПЕК».

«Очікується великий обсяг замовлень на виготовлення вузлів і деталей від одного з провідних виробників сільгосптехніки України, з яким вже підписано угоду про стратегічне партнерство на 2017 рік і розпочато співпрацю в цьому році, ‒ зазначив директор з економіки «Харверст» Олександр Штрассер. ‒ Це стає ще одним з наших основних напрямків у виробництві ‒ виготовлення компонентів для сільгосптехніки».

За його словами після певного застою спостерігається збільшення замовлень, попиту на продукцію заводу.

Так, за 10 місяців 2016 року обсяг продажів підприємства зріс більше, ніж утричі порівняно з аналогічним періодом минулого року, і «Харверст» вийшов на показники прибутковості.

«Ми відновлюємо зв’язки з усіма підприємствами і країнами, куди раніше поставлялася наша продукція. Ведуться переговори з чехами, білорусами, індусами, єгиптянами, таджиками і багатьма іншими», ‒ наголосив комерційний директор «Харверсту» Олександр Каширцев.

Довідка

Харківський верстатобудівельний завод («Харверст») спеціалізується на виробництві,  ремонті й модернізації вальцешліфувальних і круглошліфувальних верстатів. З 2001 року «Харверст» входить до складу Індустріальної групи «УПЕК».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!