Техніка

Завод AGCO/Fendt у Німечичині надає житло біженцям з України

У виробничих приміщеннях на майданчику AGCO/Fendt у Хоенмельзені (Саксонія-Анхальт, Німеччина) тепер доступні десять квартир для біженців з України. Також готується подальше розміщення людей.

Про це йдеться у прес-релізі компанії.

Крістоф Ґреблінгхофф, голова правління AGCO/Fendt

«Ми дуже стурбовані війною в Україні та її наслідками для країни та населення. Бажання допомогти серед наших співробітників Fendt дуже велике», – зазначає голова правління AGCO/Fendt Крістоф Ґреблінгхофф. «Ми вже беремо участь, роблячи пожертвування через Сільськогосподарський фонд AGCO, приватний фонд AGCO. На об’єкті Хоенмельзен ми надаємо квартири для біженців за короткий термін, щоб мати можливість швидко та прагматично пропонувати житло людям, які прибувають з України. Квартири, звичайно, не замінять будинок, але поки що вони пропонують жінкам і дітям, які втекли з укриття, місце, де вони можуть знайти спокій і тишу».

Завод на виробничому майданчику Hohenmölsen розташований на колишній військовій землі. Під час європейської кризи з біженцями у 2015 році на цьому місці підготували комплекс будівель для розміщення тимчасово переміщених осіб. Тепер його відновили разом із будівельною компанією Riedel Bau GmbH та TÜ Gebäudeservice GmbH. Наразі доступні десять квартир (для двох осіб кожна).

Д-р Томас Шнайдерхайнце, директор заводу та керуючий директор AGCO Hohenmölsen GmbH

«Перші дві квартири вже заселені. Нині ми готуємо ще вісім квартир. Вони будуть готові протягом наступних двох тижнів. Крім того, ми вивчаємо додаткові варіанти розміщення на території нашої фабрики», – пояснює директор заводу та керуючий директор AGCO Hohenmölsen GmbH д-р Томас Шнайдерхайнце. «Приватна ініціатива співробітників і друзів допомогла облаштувати квартири на натуральні пожертвування. Хочу висловити особливу подяку причетним за це».

Раніше ми повідомляли, AGCO зупиняє поставки до Росії та Білорусі й допомагає українським сім’ям.