Техніка

Загальна вартість запчастин техніки Väderstad в Україні перевищує 2 млн євро

Загальна вартість запчастин техніки Väderstad в Україні перевищує 2 млн євро

ТОВ «Ведерстад» має два склади запчастин в Україні — у Жашкові, де центральний офіс, і в с. Мартинівка по Житомирській трасі. Таке розділення допомагає оперативніше закривати питання з постачанням запасних частин і ремонтами техніки у пікові періоди експлуатації, коли навіть коротка зупинка значно впливає на результат у кінці сезону.

Про це йдеться у матеріалі журналу The Ukrainian Farmer.

Асортимент складається з усіх ходових запчастин як для сучасної лінійки техніки, так і для старих моделей. Асортимент запасних частин налічує близько 3000 позицій номенклатури, а їх загальна вартість перевищує 2 млн євро.

Це досить значний показник, ураховуючи модельний ряд техніки та її кількість в експлуатації. Однак завдяки такому складу є можливість досягати дуже високих показників забезпечення клієнтів упродовж усього сезону. Строки посівної й культивації завжди досить критичні, тож неможливо допускати простоїв техніки, коли погодні й політичні ризики створюють постійний тиск на аграрну галузь. У результаті не менше як 90% усіх замовлень запчастин обслуговується практично день у день, і клієнти отримують потрібні деталі максимум протягом доби. Також можна самостійно приїхати на склад і забрати деталь без затримок.

Продаж запчастин здійснюється через дилерську мережу (5 дилерів), а в Одеській, Кіровоградській і Миколаївській областях ТОВ «Ведерстад» продає запчастини самостійно. Дилери мають власні склади запчастин, але там асортимент значно вужчий. Тож специфічні деталі замовляють — із центральних складів ТОВ «Ведерстад».

Якщо доводиться якусь деталь замовляти зі Швеції, строк доставки становить 2–3 тижні. Ексклюзивну запчастину (раму або щось подібне) доводиться чекати 4–5 тижнів, бо її зазвичай спочатку потрібно виготовити, і тільки потім вона пройде звичайний шлях.

Однак завод тримає максимально широкий склад запчастин, і чекати так довго не доводиться. Якщо в понеділок у першій половині дня зробити замовлення, зазвичай у наступний четвер деталь уже є на складі в Жашкові.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що американські культиватори Wil-Rich відтепер є частиною продукції Väderstad.