Як впровадити ресурсоощадні технології, не витрачаючи обігових коштів
Для впровадження агроінновацій, що підвищують рентабельність виробництва, потрібні кошти. Та зважаючи на ситуацію з реалізацією зерна, отримати їх сьогодні досить складно. Тому компанія AgriLab пропонує рішення, що допоможе аграріям стати ефективнішим без додаткових інвестицій.
Про це AgroTimes розповідають у прес-службі компанії AgriLab.
Від 1 жовтня аграрії мають можливість провести комплексну агродіагностику поля в обмін на зерно. Еквівалент вартості – приблизно 30 кг соняшнику чи 100 кг кукурудзи з гектара. У результаті агровиробники отримають індивідуальний «рецепт» для збільшення агрономічної й економічної ефективностей поля, відповідно до його реального потенціалу, що вираховується на основі агрохімічних показників ґрунту. Учасниками програми можуть стати господарства з площею від 1000 га.
Комплексна агродіагностика включає автоматичний відбір ґрунту, агрохімічний, агрофізичний, технологічний і погодно-кліматичний аналізи поля. На основі цих даних фахівці розраховують рівень економічно ефективної врожайності та розробляють рекомендації, що дозволять знизити собівартість виробництва та покращити врожайність без додаткових витрат.
Такий підхід компанія AgriLab випробовувала на площі понад 2 млн га протягом 8 років. За середньостатистичними даними від аграріїв, котрі застосовували агродіагностику, вдається знизити витрати ресурсів до 30% і більше. Разом з тим результат господарства отримують вже з першого року. Таким чином вдається вивільнити додатковий фінансовий ресурс. І до того ж – знайти його на своєму ж полі.
Окрім того, аграрії матимуть доступ до системи супутникового та погодного моніторингів Geosys. Це дозволить їм уникнути можливих ризиків протягом вегетації культур. Усе це – не витрачаючи ні копійки обігових коштів.
«Ми усі зацікавлені у тому, щоб українські фермери не просто виростили врожай і нагодували світ, а й отримували прибуток. Адже працюємо у сфері, що прислуговує аграріям. Тому для того, щоб ринок агротоварів і послуг вижив у наступні роки, ми маємо допомогти аграріям зараз. До того ж, ми також обробляємо землі й вирощуємо зерно. І добре розуміємо усі труднощі, які зараз переживають аграрії і зі збутом врожаю, і з посівною. Тому розробили максимально комфортне рішення, що допоможе аграріям вистояти в умовах кризи ресурсів і вивести своє виробництво на новий рівень ефективності», – зазначає СЕО AgriLab Ярослав Бойко.
Раніше ми повідомляли, створили Синдикат підтримки українських фермерів.
Нагадаємо, цифрова платформа GEOSYS API завершила перехід на україномовну версію.