Техніка

Як діяти в разі пошкодження або знищення техніки, придбаної в лізинг

На території України внаслідок військової агресії рф завдані величезні збитки підприємствам. Фіксуються значні втрати та псування транспортних засобів і техніки, зокрема, сільськогосподарських агрегатів.

Про це повідомляє прес-служба OTP Leasing.

Якщо транспортний засіб чи техніка була знищена або пошкоджена внаслідок воєнних дій, не зволікаючи, повідомте про це на адресу: [email protected].

Зокрема, потрібно виконати наступні дії:

  1. Зробіть фото- та відеофіксацію знищення чи пошкодження транспортного засобу/техніки та обов’язково: зафіксуйте дату, час і місце події, ідентифікуючі ознаки об’єкту лізингу (держномер, VIN код, тощо). За можливості увімкніть геолокацію. Фото- та відеоматеріали потрібно створювати у найкращій якості для полегшення подальших експертних досліджень. На початку відеозапису озвучте дату, час і місце, Ваше прізвище, ім’я та по батькові.
  2. Викличте працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також, за можливості, представників органів місцевого самоврядування, райдержадміністрації, поліції на місце події, для її огляду та фіксації у відповідному акті чи протоколі. Потрібно залучити експертів для отримання відповідного висновку (зокрема, можна скористатися послугами ТПП).
  3. Зафіксуйте та зберігайте контактні телефони свідків події (отримання від свідків письмових, аудіо чи відеосвідчень про подію). Не розголошуйте даних про свідків без їх згоди.
  4. Зберіть матеріали зі ЗМІ (канали в telegram, групи у viber та facebook, тощо), якщо у них були висвітлені події.
  5. Напишіть заяву в поліцію та отримання витягу з ЄРДР про початок досудового розслідування (обов’язково: під час подання заяви зафіксуйте її номер, посаду та ПІБ особи, яка її прийняла). Усі задокументовані докази вчинення воєнного злочину, що спричинив шкоду, необхідно повідомляти також на ресурс: https://warcrimes.gov.ua
  6. Повідомте про подію, що може бути визнана страховим випадком, в порядку, визначеному договором лізингу.
  7. Підготуйте та надішліть у ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ » всю зібрану інформацію та документи про подію.

Нагадаємо, OTP Leasing і надалі фінансує аграріїв у придбанні сільгосптехніки.