Техніка

Трактор Deutz Fahr – економічно вигідний, - аграрій

У господарства «Крячківка-Агро Плюс» чималий парк тракторів і плануюють його оновити. Із виробниками ще не визначились, але впевнені, що це буде імпортна техніка, оскільки вже переконалися в її вигідності.

Про це розповів керівник ПП «Крячківка-Агро Плюс» Дмитро Ралець, пише журнал The Ukrainian Farmer.

Основний трактор господарства – Claas Axion потужністю 370 к. с., який працює з плугами й сівалкою Väderstad Tempo L16. Ще один потужний трактор Challenger MT685D (340 к. с.) працює з різними ґрунтообробними знаряддями. Сівалки Grait Plains агрегатують із трактором МТЗ 1221 і МТЗ 892; обприскувачі – з тракторами МТЗ і трактором Deutz.

«Працювати з тракторами МТЗ не просто набридло, а й невигідно. Під час посівної зупинятися не можна. А цього року два трактори зламались у відповідальний весняний період. У нас також працює трактор такого самого класу – Deutz Fahr. Він коштує удвічі дорожче за МТЗ, але надійність його незрівнянно вища. Якщо порахувати, скільки витрачається на ремонти тих самих МТЗ, і скільки витрат потребує Deutz Fahr, вигідніше купувати дорожчу техніку і не мати проблем», – зазначає Дмитро Ралець.

На які машини будуть замінювати МТЗ ще не вирішили, поки обирають між Deutz Fahr і New Holland. У господарстві прагнуть знайти оптимальне співвідношення ціни та якості.

Нагдаємо, Deutz Fahr презентував оновлені трактори з рівнем викидів Stage V.