Техніка

Встановлене на фермі інтернет-з'єднання оптимізує керування ресурсами

Case IH обрав бразильський регіон Агуа-Боа для реалізації свого проекту Connected Farm. Бренд ініціював розгортання інфраструктури 4G у регіоні: надав фінансові інвестиції, працював із постачальником телекомунікаційних послуг, налагодив зв’язки у місцевій спільноті.

Про це повідомляє прес-служба CNH Industrial.

«Case IH відіграв важливу роль у впровадженні передових технологій для фермерів. Підключена ферма показує, як бренд очолює бразильську цифрову революцію у сільському господарстві», – зазначає президент CNH Industrial у Латинській Америці Вілмар Фістарол.

Інтернет-з’єднання 4G, встановлене на фермі, дозволяє отримувати дані щодо всіх операцій і стану машин та мати зв’язок із новим центром підключення AFS (пакет точного землеробства Case IH), розташованим на заводі Case IH Sorocaba у штаті Сан-Паулу.

«Можливість підключення надає фермеру безліч переваг, включаючи підвищення продуктивності, зниження споживання води, ефективну логістику, інформацію про час безвідмовної роботи машин і більш ефективне управління ресурсами. Фінансові переваги включають швидке повернення інвестицій і оптимізацію виробничих витрат», – йдеться в публікації.

Нагадаємо, телематичні рішення зменшують простій машин у середньому на 30%.