Техніка

Відкриття нового дилерського центру Case IH в Харкові

Відкриття нового дилерського центру Case IH в Харкові

У вересні компанія «УкрФармінг» відкрила новий дилерський центр Case IH у м. Харків, загальна площа якого складає декілька тисяч кв.м. На урочисту подію зібралося близько двохсот осіб. Після церемонії відкриття присутнім запропонували здійснити екскурсію територією та ознайомитись з сучасним шоу-румом дилерського центру.

 

Шоу-рум розташований на двох поверхах (площа складає понад 500 кв.м.), оснащений сучасними і зручними офісами для ведення переговорів з клієнтами. Зокрема там розміщені: зона із достатньою кількістю рекламно-презентаційного матеріалу; зона із сервісного обслуговування; зона комфорту для клієнтів. Окреме місце в новій будівлі займає просторий клас для проведення тренінгів, семінарів.

 

У дилерському центрі шоу-рума ви зможете отримати повний комплекс послуг із супроводу угоди: від консультування до вигідних програм кредитування, оформлення в лізинг. Тут діятимуть спеціальні сервісні програми.

 

Виставковий майданчик шоу-рума дозволяє розташовувати 3-4 одиниць техніки, де кожен  відвідувач наживо зможе познайомитися із новими зразками високотехнологічної техніки та отримати повну інформацію про її технічні характеристики та особливості використання.

 

Кульмінацією відкриття стала презентація нового трактора Optum CVX, котрий на виставці в Ганновері отримав престижну відзнаку «Машина року 2016» та вже є доступним для продажу в Україні.

 

Слід зазначити, що представники компанії Case IH вважають харківський дилерський центр компанії «УкрФармінг» зразковим дилерським комплексом в Україні, котрий створений відповідно до суворих стандартів Case IH у світі. Його головні переваги: нові обладнані сервісні бокси, сучасна ремонтна база, власні склади запасних частин, мобільні сервісні бригади, створені для допомоги українським аграріям в обслуговуванні техніки торгової марки Case IH.

 
 

Клієнти можуть бути впевненими у тому, що фахівці сервісної служби «УкрФармінг» якісно здійснюватимуть оперативну і точну діагностику, ремонт обладнання (включаючи ремонт двигунів), КПП  та інших вузлів техніки Case IH, в рамках, як гарантійного, так і післягарантійного терміну експлуатації.

 

Дилерський центр компанії «УкрФармінг» знаходиться за адресою:

м. Харків, вул. Матросова, 1А.

Тел.: 0 800 21-42-82, 057-341-55-50.

 

ukr.farm

 

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!