Техніка

Vermeer представив автономний підбирач тюків Bale Hawk

Американська компанія Vermeer презентувала автономний підбирач тюків Bale Hawk, що буде самостійно рухатися по полю за допомогою бортових датчиків, визначати місцезнаходження тюків і переміщувати їх.

Про це повідомляє farm-equipment.com.

«Наша команда займається розробкою рішень, що допоможуть виробникам кормів максимально використовувати робочу силу і час у полі», – відзначив менеджер з досліджень та розвитку Vermeer Кент Томпсон.

Зазначають, що автономний підбирач обладнаний вбудованими датчиками на батарейках, що допоможуть операторам контролювати температуру підшипників прес-підбирача з кабіни, попереджаючи про їх профілактичне технічне обслуговування, до того як вони вийдуть з ладу.

Новинкою виробника також стала автоматизована технологія допомоги в пресуванні для самохідного підбирача Vermeer ZR5-1200, що використовує датчики виявлення світла та дальності (LiDAR) для відстеження вітру й автоматичного керування машиною. Усі дані отриманні від нових технологій можна синхронізувати в спеціальній програмі управління даними Forage Commander.

Нагадаємо, прес-підбирач Comprima F 125 XC придатний для роботи за найважчих умов.