Техніка

VARIANT завжди має оптимальний натяг стрічки в будь-яких умовах

Рівно 40 років тому компанія CLAAS винайшла технологію обмотування рулонних прес-підбирачів сіткою. Завдяки цьому досвіду та простоті система обмотування сіткою, що використовується в прес-підбирачах VARIANT, є досконалою та надійною.

Про це AgroTimes повідомили фахівці українського представництва компанії.

Щоб запобігти накопиченню бруду, кришка сітки знаходиться в рулоні. Гальмо обмотки сіткою настільки ж надійне, наскільки і просте, і працює незалежно від розміру рулону. Гумові ролики під рулоном сітчастої плівки дозволяють регулювати попереднє натягування, не виходячи з кабіни. Високоякісна обмотка сіткою від CLAAS гарантує, що рулони залишаються в ідеальній формі, як із захисною плівкою, так і без неї.

Рулонні прес-підбирачі VARIANT забезпечують високу щільність тюків для всіх культур, від вологого силосу до сухої соломи. Водночас вони здатні виробляти тюки сіна з м’якою серцевиною для безпечного сушіння.

Система SMART DENSITY управляє двома натяжними важелями незалежно один від одного. Це означає, що VARIANT завжди має оптимальний натяг стрічки в будь-яких умовах і на будь-якій швидкості руху. Незважаючи на те, що точну щільність, а також розмір м’якого покриття можна регулювати, зовнішня оболонка рулону завжди залишається міцною і оптимально зберігає форму. Ці властивості призводять до оптимального збереження поживних речовин, менших втрат корму, зниження ризику самозаймання та кращої конверсії корму.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що за допомогою CROP SENSOR можна виміряти індекс азоту.