Техніка

В Україні створили новий самоскид «Кошманівець» з краном-маніпулятором

В Україні створили новий самоскид «Кошманівець» з краном-маніпулятором

На виробництві заводу «Техкомплект» готується до відвантаження нова модель самоскида «Кошманівець» з тристороннім розвантаженням кузова, який розраховано на вантажі об`ємом 9 м3. Габаритні розміри кузова становлять 3500 х 2550 х 1000 мм.

Про це повідомляє пресслужба виробника.

«Цікавинка цієї моделі полягає в тому, що за кабіною базової автівки встановлено шарнірний кран-маніпулятор з гаком на кінці односекційної стріли. Крано-маніпуляторна установка має на мінімальному вильоті стріли вантажопідйомністю 5,4 тонни», – йдеться у повідомленні.

Машина має металевий прямобортний кузов з відкидними заднім та бічними бортами. Напрямок розвантаження на три сторони. Основне призначення – перевезення с/г вантажів, сипучих будівельних матеріалів. Самоскид TK-JAC-KM-115 JAC N200 має тристоронній тип розвантаження, бічне і заднє. Завдяки цьому розвантажувати самоскид TK-JAC-KM-115 JAC N200 можна в абсолютно будь-якому положенні і в найбільш важкодоступних місцях.

За рахунок невеликих розмірів самоскид TK-JAC-KM-115 JAC N200 може використовуватися в місцях з обмеженим маневруванням.

Ця модель додатково за кабіною оснащена італійським краном-маніпулятором для завантаження/вивантаження вмісту кузова самоскида. Маніпулятор має вантажопідйомність 5400 кг (на мінімальному вильоті). Крім оснащення краном-маніпулятором, такі самоскиди можна комплектувати снігоприбиральними відвалами.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що український виробник створив фірмовий самоскид з універсальним розвантаженням.