Техніка

В Україні гусеничні трактори й обприскувачі Challenger реалізовуватимуться під брендом Fendt

В Україні гусеничні трактори й обприскувачі Challenger реалізовуватимуться під брендом Fendt

Корпорація AGCO, світовий виробник і дистриб’ютор сільськогосподарського обладнання, оголосила про об’єднання брендів Challenger і Fendt, завдяки чому гусеничні трактори й обприскувачі Challenger реалізовуватимуться під брендом Fendt.

Ця зміна відноситься виключно до ринків Європи і Близького Сходу, повідомила прес-служба AGCO.

Проект передбачає перенесення виробництва гусеничних тракторів та оприскувачів Challenger із заводу AGCO у Нідерландах на підприємство корпорації в Німеччині, що випускає причіпні обприскувачі і кормозбиральні комбайни Fendt. Науково-дослідні й дослідні розробки і надалі проводитимуться в Нідерландах.

Наголошується, що структурні зміни у відділах виробництва, продажу та маркетингу покликані підвищити ефективність і зміцнити позиції корпорації AGCO в Європі і на Близькому Сході.

Дилери AGCO у Західній і Центральній Європі зможуть продавати гусеничні трактори й обприскувачі Fendt після виставки Agritechnica 2017, яка пройде в Ганновері 12-18 листопада. Поставки машин споживачам планується почати з І кварталу 2018 року.

В Україні зміни відбудуться за рік, після проведення виставки «ІнтерАгро 2018» в Києві.

Довідка

Корпорація AGCO пропонує найбільш повну лінійку тракторів, комбайнів, кормозаготівельної техніки, самохідних обприскувачів і розкидачів добрив, ґрунтообробних машин, навісних знарядь та оригінальних запчастин. Техніка AGCO продається під брендами Challenger, Fendt, GSI, Massey Ferguson і Valtra.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!