Техніка

В Мелітополі відкрито новий дилерський центр Case IH

В Мелітополі відкрито новий дилерський центр Case IH

23 березня 2017 року відбулося офіційне відкриття дилерського центру і шоуруму Case IH в Мелітополі. Новий комплекс представив «Торговий дім «Агроальянс» – офіційний дилер техніки Case IH, компанія з 15-річним досвідом роботи на ринку сільськогосподарської техніки України.

 

Керівник відділу продажів «Торгового Дому «Агроальянс», Яцута Павло Анатолійович урочисто відкрив захід вітальною промовою: 

 

«Ми раді відкрити двері нового дилерського центру і бути ближче до своїх клієнтів в Запорізькій області. Для нас це вже 5-й офіційний дилерський центр Case IH в Україні.

 

На сьогоднішній день інфраструктура нашої компанії представлена ​​більш ніж 20 регіональними представництвами, сервісними центрами і виставковими майданчиками, на яких представлено понад 100 одиниць сільськогосподарської техніки, понад 62000 оригінальних запасних частин і високоякісних шин від провідних світових брендів.

 

Нашим основним завданням залишається забезпечення аграріїв України тільки високоякісними технологічними рішеннями. Ми розуміємо, що якісна техніка – це один з механізмів успішного розвитку сільськогосподарського бізнесу. Тому для нас важливо, щоб всі українські підприємства мали можливість використовувати передові технології в прийнятті економічно і практично-вигідних рішень, які допоможуть не тільки збільшити обсяг виробництва сільгосппродукції, а й вивести агробізнес на більш високий рівень».

 

Також на вступній частині відкриття нового дилерського центру Case IH прозвучали вітальні слова Менеджера з розвитку дилерської мережі Case IH в Україні та Молдові – Володимира Габрієляна:

 

«Case IH це техніка для тих, хто прагне до більшого. Ми раді, що аграрії України весь час вимагають від нас більшого, що дозволяє розвивати, покращувати і удосконалювати техніку Case IH для сільського господарства. Новий дилерський центр компанії «Торгового Дому «Агроальянс» відповідає всім вимогам Case IH».

 

Після привітальних слів червона стрічка була урочисто перерізана і Запорізька філія «Торгового Дому «Агроальянс» в м. Мелітополь відкрила свої двері!

 
 

У супроводі фанфар і феєрверків, гостей чекала захоплююча і насичена програма, знайомство з новим комплексом Case IH, спілкування з керівниками підрозділів, демонстрація техніки Case IН, а також розіграш призів.

 

З питань придбання техніки Case IH і запчастин, виклику мобільного сервісної бригади, тренінгів для підвищення кваліфікації своїх фахівців або звичайної консультації гості мали можливість звернутися до фахівців компанії «Агроальянс», які були присутні на заході і були безсумнівно раді допомогти.

 

Протягом усього заходу гості мали можливість ознайомитися з виставковою демонстраційним майданчиком техніки. Зокрема, під час відкриття були представлені трактори Case IH Puma 180 і Magnum 315 CVX. Останній, трактор в сегменті більше 300 к.с., був представлений з можливістю придбання за спеціальною ціною. В Україні серія тракторів Magnum, що символізує американську потужність, адаптовану під європейські стандарти, вже давно завоювала довіру аграріїв. Акцент був зроблений на тракторі Farmall 110 JX – лідері продажів в Україні в сегменті стосильних тракторів, що активно витісняє з ринку вітчизняного виробника. Дана модель трактора перебувала всередині шоу-руму завдяки своїм оптимальним габаритам, що приємно здивувало всіх присутніх.

 

 «Торговий дім« Агроальянс» розвиває мережу своїх представництв в Україні з метою надання можливості не тільки продажів машин Case IH, а й забезпечення аграріїв окремих регіонів оперативним сервісним обслуговуванням і запасними частинами, що є ключовими факторами при виборі техніки.

 

Двері нового дилерського центру Case IH відкриті для Вас, шановні аграрії, за адресою м Мелітополь, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 1/1.

 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!