Техніка

В «Агрейн» повністю оцифрували та автоматизували процес посівної

Сівба на полях агрогрупи «Агрейн»

Група компаній «Агрейн» проводить посівну кампанію із застосуванням сучасної технології точного землеробства. Для забезпечення якісної сівби й достатнього рівня продуктивності господарства агрогрупи переобладнали механічні сівалки під Precision Planting.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі.

«Ми повністю оцифрували та автоматизували процес посівної. Свої посівні комплекси ми модернізували під систему точного висіву Precision Planting, а нові 4 сівалки Horsch Maestro обирали одразу з новим висівним апаратом. Ми задоволені цими придбаннями та головне, що це все дало нам можливість вирішувати всі завдання сівби», – зазначає головний інженер агрогрупи «Агрейн» Михайло Шкатула.

Сівалки, обладнані системою точного висіву Precision Planting, дозволяють покращити якість сівби культур завдяки дотриманню норм і рівномірному розкладанню насінин, а також автоматично перекривати сошники на вже засіяних ділянках.

Horsch Maestro
Horsch Maestro

Загалом усі придбання здійснюють для більш раціональної витрати ресурсів, підвищення врожайності та бережливого ставлення до ґрунту.

«Це економічно вигідно. Оскільки завдяки цій системі не допускається пересівання, що часто знижує врожайність ділянки та спричиняє зайві витрати насіннєвого матеріалу. Ми вважаємо, що потрібно відповідально ставитись до кожної сотки на якій ми працюємо, до кожної рослини на погонному метрі. Ми не допускаємо підсилення нормативних густот, натомість, сприяємо рівномірному розміщенню насінин на квадратному метрі та точності висіву, зокрема, завдяки Precision Planting», – додає Михайло Шкатула.

Раніше ми повідомляли, «Агрейн» тестує нові ґрунтообробні агрегати.