Техніка

УПЕК розроблятиме сільгосптехніку зі штучним інтелектом

УПЕК розроблятиме сільгосптехніку зі штучним інтелектом

Індустріальна група «УПЕК» починає роботу над лінійкою smart-техніки ‒ сімейством причіпних сільгоспзнарядь різного призначення, які буде відрізняти штучний інтелект.

Про це повідомив голова експертної ради інноваційно-освітнього кластера «Агротехніка» Едуард Сімсон під час науково-практичної конференції-форуму «Розумна агротехніка для ефективного землеробства», передає прес-служба ІГ «УПЕК».

«Через два роки ми плануємо представити перші зразки техніки нового покоління, які зможуть визначати склад ґрунту, глибину закладки насіння, добрив і мати інші «розумні» функції», ‒ зазначив Едуард Сімсон.

Робота зі створення розумної агротехніки для точного землеробства проходитиме спільно з вишами ‒ членами кластера «Агротехніка», провідними НДІ й академіями аграрного профілю.

У ході конференції також був підписаний меморандум про приєднання до кластеру «Агротехніка» нових учасників ‒ Український НДІ прогнозування та випробовування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Погорілого та ПАТ «Харківський підшипниковий завод».

Підсумковий документ, прийнятий за результатами конференції, стане основою відповідного розділу Національної програми промислового розвитку країни (розділ «Сучасні агротехнології та розумна агротехніка»).

«Механізм підтримки товаровиробників з точки зору тих рекомендацій, які будуть вироблені вітчизняною аграрною наукою, знайде своє відображення як у програмі розвитку промисловості Нацкомітета, так і, сподіваюся, в бюджеті 2017 року», ‒ додав народний депутат і почесний президентІГ «УПЕК» Анатолій Гіршфельд.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!