Техніка

UkrFarming спільно з Case IH встановили базову станцію Case IH RTK+ у Харкові

UkrFarming спільно з Case IH встановили базову станцію Case IH RTK+ у Харкові

В рамках проекту з розвитку технології точного землеробства AFS в сільському господарстві України UkrFarming спільно з Case IH встановили базову станцію Case IH RTK+.

 

Застосування технології RTK в землеробстві дозволяє проводити обробку полів з максимальною точністю в 2 см, що особливо важливо при вирощуванні просапних культур. Таку точність технологія RTK зберігає з року в рік, що дозволяє сільськогосподарській техніці чітко дотримуватися траекторії, яку записано під час посіву, внесення добрив, при подальшій обробці і збиранні врожаю. Застосування RTK дозволяє економити паливо, засоби захисту рослин, добрива, забезпечити максимальне збереження врожаю і мінімізувати вплив людського фактору на всіх етапах робіт.

 

UkrFarming разом з Case IH пропонує аграріям допомогу в досягненні реальних результатів від використання cистеми точного землеробства AFS™.

 

Довідка

 

Системи точного землеробства AFS™ – це, можливо, найбільш значний прорив у сільському господарстві з часів початку епохи механізації, що швидко стають стандартами для виробників сільськогосподарської продукції, яким потрібен більш повний контроль, підвищення продуктивності, ефективність і точність за рахунок впровадження автоматизації. 
Обладнання машин GNSS – приймачем відкриває дорогу до системи точного землеробства AFS®, що включають в себе автоматичне рульове управління, керування штангою обприскувача, створення карт врожайності та багато іншого. В той час як звичайні системи супутникової навігації мають точність на рівні 5 метрів, обладнання Case IH AFS® дозволяє досягти точності між проходами техніки та з року в рік до 2,5 см.

 

ukr.farm

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!