Техніка

Україна є найбільшим ринком використання агродронів у Європі

На бізнес-форумі «IT-Corner 2021.AGRO HACKATHO», що відбувся у рамках виставки AGROCOMPLEX у Києві, розповіли про тренди використання дронів-обприскувачів у агровиробництві та перспективи вітчизняного ринку на 2022 рік.

Про це повідомляє прес-служба DroneUA на своїй Фейсбук-сторінці.

«2021 рік показав ривкове зростання попиту на внесення ЗЗР дронами. Далі ринок тільки зростатиме в 4-5 рази щороку впродовж найближчих 3-5 років. Один з суттєвих факторів, що впливають на агровиробництво – декарбонізація сільського господарства. Застосування дронів для внесення ЗЗР допомагає зменшити карбоновий слід, оскільки порівняно з традиційною технікою дрони використовують у 20 разів менше бензину», – йдеться в повідомленні.

Відзначають, що інсектиційний захист для рослини дрони здійснюють максимально бережно через можливість використовувати дрібний розмір краплі, що максимально абсорбується з рослиною й практично не залишається в росі.

«Україна – найбільший ринок використання дронів у сільському господарстві на території Європи та один з ринків, що дуже стрімко розвиваються, у світі. Цьому сприяє лояльна законодавча база використання повітряного простору. Саме у цьому направленні Україна може задавати тренди для ЄС, де цей ринок поки не сформований у зв’язку з особливостями правової системи», – зазначили в ході обговорень.

Читайте також: Чому внесення ЗЗР по листку ефективніше з дрона?