Техніка

У США презентували нового робота для захисту посівів

Робот-обприскувач Solix Sprayer від Solinftec

Компанія Solinftec, світовий лідер у галузі цифровізації сільського господарства, оголосила про розширення свого асортименту Solix Ag Robotics. Після робота Solix Scouting компанія представила нову автономну машину – Solix Sprayer, що призначена для виявлення та обприскування бур’янів. У партнерстві з виробничою та дослідно-конструкторською компанією McKinney Corporation, яка вироблятиме робота-розпилювача Solix, ця нова передова технологія має стати комерційно доступною у 2023 році для всього сільськогосподарського ринку.

Про це повідомляє прес-служба Solinftec.

«Партнерство Solinftec з корпорацією McKinney позитивно вплине на нашу здатність продавати й постачати Solix Ag Robotics, завдяки консолідації масштабованості Solix і прискоренню обслуговування на ринках Північної Америки», – зазначає операційний директор Solinftec Леонардо Карвалью. «Це також підтримує мету Solinftec зробити цю технологію доступною в усьому світі».

Компанія Solinftec розробила роботів-обприскувачів, щоб допомогти виробникам скоротити використання препаратів і знизити вуглецевий слід та вплив на довкілля.

Новий робот Solix Sprayer забезпечить автономне й надійне точкове обприскування на полях фермерів. Подібно до роботи Solix Scouting, робот-обприскувач живиться від чотирьох сонячних панелей, що керують системою приводу та системою обприскування.

Робот надає звіти про популяцію культур, ідентифікацію та щільність бур’янів, ідентифікацію та порогові значення хвороб, ідентифікацію та порогові значення комах, індекс NDVI та багато інших корисних даних для виробника.

«Виявлення бур’янів є провідною проблемою на полях по всій Північній Америці, і обприскувач Solix призначений не тільки для моніторингу та сканування полів, але й для виявлення бур’янів і боротьби з ними за допомогою технології, що дозволяє пристрою точково обприскувати рослини, знижуючи ущільнення ґрунту, викликане великими машинами, й допомагаючи знизити вплив на довкілля», – відзначає Леонардо Карвалью.

Робот-розпилювач Solix надає карти точкового обприскування бур’янів з аналізом заощаджених ресурсів і може обробляти до 40 га на день, залежно від форми поля та рельєфу.

Пілотні моделі Solix наразі працюють у Північній Америці завдяки партнерству з сільськогосподарським кооперативом GROWMARK, Університетом Пердью в США, а також Stone Farms та Університетом Саскачевана в Саскатуні (Канада).

Раніше ми повідомляли, на базі наземного дрона сконструювали автономний обприскувач.