Техніка
Головне:
Техніка

У Німеччині продажі нових тракторів майже не впали, попри коронавірус

У Німеччині продажі нових тракторів майже не впали, попри коронавірус

Пандемія коронавірусу призвела до зниження продажів нових тракторів по всій Європі. Єдиним винятком є ​​Німеччина, де поточні продажі майже дорівнюють минулорічним.

Про це повідомляє TopAgrar.

На жаль, криза коронавірусу торкнулася і сільськогосподарську галузь. За даними Європейської асоціації виробників сільськогосподарської техніки (CEMA), у першій половині 2020 року реєстрація тракторів впала загалом на 12,1% до 89 105 одиниць по всьому ЄС порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Січень та лютий були майже рівними попередньому періоду, але з настанням пандемії коронавірусу в березні вже відбулося значне падіння – до 25,8%, наприклад, у квітні. У другому кварталі року, який традиційно є основним сезоном для нової реєстрації тракторів, відбулося зниження майже на 20%.

23 556 нових реєстрацій тракторів, зроблених у першій половині року, потрапили до категорії 37 кВт і нижче, 65 549 проданих тракторів мали потужність не менше 38 кВт. За даними CEMA, 68 831 нова реєстрація належала сільськогосподарським тракторам. Решта – квадроцикли, телескопічні навантажувачі та інші транспортні засоби.

За даними CEMA, падіння продажів нових тракторів у Німеччині було лише незначним. За часткою 17% Німеччина була безумовно найбільшим ринком тракторів в ЄС за перші шість місяців 2020 року. За нею слідували Франція та Італія з часткою 12% та 9%.

Читайте також: Настрій в європейських виробників сільгосптехніки покращується

Журнали