Техніка

У Києві арештували техніку російської компанії вартістю понад 30 млн грн

Столичні правоохоронці заарештували та передали в АРМА активи російського підприємства.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури, у ході розслідування кримінального провадження арештовано 26 одиниць транспортної техніки на загальну суму понад 30 млн грн, земельну ділянку площею 5 га орієнтовною вартістю 6 млн грн та комплекс будівель загальною площею 6 тисяч м2 вартістю понад 120 млн грн, що належать підприємству, директором та засновниками якого є бізнесмени рф. Загальна вартість заарештованих активів становить понад 150 млн грн.

Наразі правоохоронними органами організовано процес фактичної передачі цих активів в управління АРМА.

Встановлено, що на території України здійснює свою діяльність підприємство, що спеціалізується на продажі сільгосптехніки і додаткового обладнання. Його директором та кінцевим бенефіціарним власником є підприємці країни-агресора.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими СУ ГУ Нацполіції у м. Києві за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 3 ст. 110-2 КК України).

Раніше ми повідомляли, де можна зафіксувати воєнні злочини рф щодо українського агросектору.