Техніка

Трактори Versum CVXDrive та Quadtrac CVXDrive від компанії Case IH здобули нагороду «Машина року 2019»

Трактори Versum CVXDrive та Quadtrac CVXDrive від компанії Case IH здобули нагороду «Машина року 2019»

Трактори Versum CVXDrive з двигуном, що відповідає нормам викидів Stage V, та Quadtrac CVXDrive від компанії Case IH здобули нагороди в номінації «Машина року» в категоріях тракторів «середнього розміру» та тракторів «XL», що присуджуються на виставці SIMA в Парижі.

 

Нагородами, що присуджуються журі з числа редакторів європейських журналів аграрної тематики, було відзначено переваги перевіреної безступінчастої трансмісії, унікальної розробки компанії Case IH, а також паливної економічності та неперевершених робочих характеристик, представлених на ринку шарнірно-зчленованих тракторів.

 

Це визнання доповнює низку нещодавно отриманих компанією Case IH нагород, котрі відзначають відданість бренда інноваційним та високотехнологічним розробкам, спрямованим на підвищення раціональності, продуктивності та прибутковості сільськогосподарських підприємств. Дані здобутки варіюються від бронзової медалі на SIMA Innovation Awards за технологію  електронного контролю бур’янів XPower від Case IH до перемоги Maxxum 145 ActiveDrive 8 в номінації «Трактор року 2019».

 

4,5-літровий двигун із турбонаддувом та інтеркулером, що встановлюється на моделях лінійки тракторів Versum (вона складається з чотирьох моделей потужністю 100-130 к.с.), відповідає законодавству ЄС щодо рівня викидів Stage V, поєднуючи в собі запатентовану технологію вбудованого каталізатора окиснення дизельного палива та інжектора рідкого реагента-відновлювача (AdBlue) в компактному та універсальному виконанні. Цей двигун працює в поєднанні зі стандартною безступінчастою трансмісією CVXDrive. Якщо необхідно багато пересуватися по дорозі або виконувати такі польові роботи як косіння, тюкування, неглибока обробка та культивація ґрунту, інші спеціалізовані операції, то можливість розділити оберти двигуна та швидкість ходу може запропонувати неабиякі переваги.

 
 

 

Трансмісія CVXDrive у лінійці Versum забезпечує безступінчасте перемикання та плавне пересування на швидкості до 40 км/год., яку можна розвинути на знижених обертах двигуна. Застосування в конструкції технології подвійного зчеплення означає, що в момент задіяння зчеплення перемикання між двома механічними діапазонами трансмісії відбувається надзвичайно плавно, а повна тягова потужність доступна у всьому діапазоні швидкості. Функція Active Hold Control дозволяє без зусиль зупиняти трактор на пагорбах і на дорожніх розв’язках без використання педалі гальм.

 

Трактори Versum CVXDrive також оснащені функцією автоматичного управління продуктивністю Automatic Productivity Management (APM). Ця функція оптимізує параметри роботи двигуна та трансмісії, підлаштовуючи їх під потрібну кількість обертів двигуна або швидкість ходу, задані оператором.

 

Безступінчасті трансмісії ніколи раніше не були доступні на гусеничних шарнірно-зчленованих тракторах, і компанія Case IH залишається єдиним виробником, що пропонує CVT на високопотужній техніці даного типу. Трансмісія CVX на моделях Quadtrac 470, 500 і 540 CVX підвищує зручність експлуатації, особливо для недосвідчених операторів, оскільки вона дозволяє швидше набрати потрібну швидкість в полі або на дорозі, знижує втомлюваність оператора, надає повну потужність вже при низькій швидкості ходу під час виконання особливих видів робіт або задіяння навісного обладнання.

 

Трансмісія забезпечує плавне пересування на швидкості 0-43 км/год та на швидкості 0-17 км/год під час руху заднім ходом. Можна встановити три цільові швидкості в діапазоні 0-43 км/год, що регулюються за допомогою коліщатка та кнопок на джойстику Multicontroller, який входить до складу підлокітника Multicontroller трактора. Прискорення забезпечується завдяки переходу на нижчу передачу, в той час як швидкість 40 км/ч досягається всього лише при 1 440 об/хв задля максимальної економії палива. Трансмісія включає чотири механічні діапазони з автоматизованим перемиканням між ними, що досягається без розриву передачі потужності за допомогою чотирьох пакетів багатодискових муфт в масляній ванні на чотирьох блоках планетарних редукторів. Функція Active Hold Control, при застосуванні якої гідростатичний двигун від’єднує передачу обертового зусилля від двигуна, дозволяє повністю зупиняти трактор на пагорбах без застосування оператором ручного або ножного гальма.

 

Нагороду «Машина року» присуджують журналісти з багатьох міжнародних аграрних видань, які роблять свій вибір в 14 категоріях техніки, включаючи трактори та інше самохідне обладнання. Переможці в кожній з категорій оголошуються в середині листопада, а згодом абсолютний переможець в номінації «Машина року» оголошується на виставці SIMA.

 
 

 

«Ми раді, що наші Versum CVXDrive з двигуном, який відповідає нормам викидів Stage V, та Quadtrac CVXDrive перемогли у номінації «Машина року 2019», – каже Тьєррі Панадеро, віце-президент компанії Case IH в Європі.

 

«Це заслужене визнання прагнення компанії Case IH завжди надавати своїм клієнтам такі продукти, які допоможуть їхньому бізнесу стати більш надійним, продуктивним та вигідним».

 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!