Техніка

10 найпопулярніших напівпричепів в Україні

У Гідромаркеті надають широкий вибір напівпричепів та іншого обладнання різного призначення за розумними цінами! Для кожного клієнта в нас доступний якісний сервіс.

Із заданим в наш час темпом розвитку та життя в цілому людство всіляко намагається забезпечити себе більш комфортними умовами, при цьому з порівняно найменшими втратами. Так, від усім відомого возика з давніх часів пристрої для перевезення різного роду вантажів отримали широкий розвиток до причепів та напівпричепів, що відповідають вимогам транспортування кожного конкретного вантажу. Таким чином, вантажоперевезення стали більш швидкими, зручними і дозволяють доставити будь-який, навіть самий вибагливий до переміщення вантаж за призначенням. Сюди ж включається і можливість транспортування вантажу великих розмірів і маси, а також у величезних кількостях за один заїзд.

Причепи та напівпричепи – чи є різниця?

На відміну від причепа, напівпричіп повністю залежить від тягача, до якого приєднується, оскільки транспорт здійснює не тільки тяглове зусилля по відношенню до причіпного засобу, але і є опорою для передньої частини напівпричепа. Причіп всю свою вагу передає через колеса на дорогу, а тягач лише дає йому хід. Однак, це значно ускладнює контроль пересування причіпного пристрою, що підходить далеко не для кожної дороги. У випадку з напівпричепом існують навіть так звані беззазорні сідла кріплення, що запобігають зайвому струсу вантажа (наприклад, в автопоїзда).

Найзручніші напівпричепи

Існує класифікація напівпричіпних технічних засобів відповідно до їх конструкції та типу вантажу, що перевозиться, в якій представлені такі види:

  • тентовий;
  • шторний;
  • шторно-бортовий;
  • бортовий;
  • cамоскидний,

а також:

  • ізотермічний і рефрижераторний;
  • контейнеровоз;
  • ваговоз;
  • фургон суцільнометалевий;
  • цистерна і т. д.

Вибираючи напівпричіп, завжди важливо орієнтуватися, наскільки габаритний, важкий і крихкий вантаж, його чутливість до різних температур, здатність переносити далекі перевезення (особливо важливо для живого вантажу, наприклад, худоби або птиці), наскільки потужний тягач та ін.

У компанії «Hydromarket» працюють професіонали, які без ускладнень визначать, який тип напівпричепа найбільш підходить для ваших вантажоперевезень! Ви можете звернутися за допомогою у виборі та оформленні замовлення до онлайн-консультантів або зателефонувавши за телефонами.

Імпортні та вітчизняні напівпричепи в Україні

У нашій країні транспортна галузь отримала великий розвиток: тут ведеться активний експорт та імпорт різних товарів, а також їх транзит. Тому в нас має бути присутній великий вибір причіпних пристроїв.

У Гідромаркеті є великий асортимент напівпричепів таких виробників, як Steyr, NURSAN TRAILER, Завод Кобзаренка, Агромет-Сервіс, КрАЗ, МАЗ, Бобруйскагромаш. Всі товари компанії поставляються з виробництва, мають гарантію та сертифікати якості. Гідромаркет гарантує швидку доставку товару до зазначеного покупцем місця, а також установку на місці.

Ви маєте можливість скористатися послугами СТО компанії. Досвідчені майстри нададуть якісне обслуговування спецтехніки, проведуть діагностику можливих несправностей і проведуть всі необхідні ремонтні роботи.

Залишайте свою заявку на нашому сайті або телефонуйте, і в робочий час вам неодмінно допоможуть у вирішенні вашої задачі!

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!