Техніка

Тонкощі вибору дизельних електростанцій

Тонкощі вибору дизельних електростанцій

Шукаєте пристрій автономної подачі живлення при короткочасних або тривалих перебоях в енергопостачанні виробничої дільниці? Потрібне постійне резервне джерело енергії для будинку? Дизель-генераторні установки – найкраще рішення. Незважаючи на значні початкові фінансові витрати, експлуатація виправдає вкладені кошти. Потрібно тільки правильно підібрати модель і комплектацію.

 

Потужність вирішує все

Перед придбанням обов’язково враховуються технологічні норми виробничого процесу, кількість підключених споживачів (тільки побутові прилади або цілі цехи з верстатами і електроустаткуванням).

 

Прорахувати загальну потужність можна з урахуванням активної, реактивної навантаження і запасу в 10-20%, адже використовувати агрегат на межі допустимих значень загрожує передчасним зносом і непрацездатністю. Активним навантаженням вважається потужність звичайної роботи споживачів, а реактивної – підвищене споживання в момент запуску. Частина енергії є незворотнім трансформується в тепло, це теж варто не забувати при підборі потужності (ось чому потрібен запас).

 

Параметри двигуна (оберти, охолодження, фазність)

З урахуванням передбачуваного навантаження на дизель генератор вибираємо низько- або високооборотний двигун. Для інтенсивної регулярної експлуатації краще перший варіант. Це стабільні, надійні і довговічні пристрої з максимальним часом безперервної роботи і мінімальною витратою палива. Високооборотні генератори, незважаючи на доступну ціну, мають кілька недоліків:

 

  • низький ресурс двигуна;
  • більш високе споживання палива;
  • підвищений рівень шуму.

Великий асортимент дизельних електроустановок представлений за посиланням https://dalgakiran.ua/store/Dizelnyie_elektrostantsii. Двигуни цих агрегатів відрізняються способом подачі повітря (наприклад, з турбонаддувом), охолодженням (повітряне і рідинне в потужних установках), синхронністю / асинхронність та ін.

 

Виробник враховує запити всіх споживачів і випускає моделі дизельних станцій трифазного і однофазного типу для великих промислових об’єктів і побутових потреб відповідно.

 

Непрямі фактори пошуку

Електростанції дизельного типу встановлюються в приміщеннях з різними мікрокліматичними параметрами, на вулиці, в житловому секторі та на виробничих територіях. І в кожному конкретному випадку особливі вимоги щодо гучності, морозо- і атмосферостійкою.

 

При покупці агрегату потрібно враховувати:

 

1. Температуру навколишнього повітря.

2. Налагодженість вентиляції.

3. Допустимий рівень шуму.

Для вуличного застосування далеко житлових і офісних будівель підійдуть пристрої у всепогодному кожусі, для експлуатації в межах міста, в приміщеннях з підвищеними норами гігієни слуху – звукоізольовані моделі.

 

При покупці обов’язково враховуйте габарити станції, щоб забезпечити їй оптимальне охолодження. Прилади різної потужності можуть мати однакові лінійні параметри.

 

dalgakiran.ua

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!