Техніка

Система HorschConnect дозволяє ефективно керувати технопарком

Система HorschConnect допомагає використовувати переваги цифрових технологій у користуванні причіпними машинами, забезпечуючи обмін даними між агрегатом і смартфоном.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Усе більшої популярної набирає управління машинами через смартфон. Тому виробник надає користувачам можливість бачити свою машину з HorschConnect-оснащенням в порталі HORSCH Telematics. Крім місцезнаходження агрегату, система також надає інформацію про швидкість його руху, витрати пального або площу обробленої ділянки. Такі дані необхідні для документації робочих процесів і можуть використовуватися далі для аналізу та пошуку найбільш ефективних рішень під час планування діяльності. Крім того, програма показує помилки машини.

Система HorschConnect може легко поєднуватися з іншими аналітичними інструментами. Можливе і пряме підключення до інших зовнішніх систем. Велику роль відіграє тут agrirouter, як платформа для обміну даними та сумісності з іншими системами.

«Звичайно ж, тема захисту даних є важливою для HORSCH. Уся інформація використовуються в суворій відповідності до чинних федеральних (BDSG) і європейських (EU-DS-GVO) законів про збір та оброблення даних», – відзначають у компанії.

Нагадаємо, Horsch представляє 18-метрову сівалку Avatar 18 M.