Техніка

Світова прем'єра сівалки Väderstad Tempo L24 CSF відбувається в Києві

Світова прем'єра сівалки Väderstad Tempo L24 CSF відбувається в Києві

Компанія  Väderstad на виставці ІнтерАГРО, що відбувається в Києві 28-30 жовтня, представила сівалку Tempo L8-24 Central Seed Fill – чергову інновацію в лінійці моделей сівалок точного висіву Tempo. В новій моделі насіння завантажується в центральний бункер. Кількість і тривалість зупинок для завантаження насіння скорочується – що значно підвищує ефективність роботи сівалки в полі.

Про це повідомляє пресслужба компанії Väderstad.

«Оскільки Паризька виставка SIMA вже двічі перенесла строки, європейську прем’єру анонсовано на ІнтерАГРО 2020 в Києві», – розповів Віталій Філатов, генеральний директор Väderstad Україна.

Tempo L24 CSF обладнана одним насіннєвим бункером об’ємом 3000 л. Централізована система розподілу насіння працює під тиском повітря та подає насіння до високоточних висівних пристроїв на кожній секції. Висівний пристрій, працюючи за запатентованою технологією PowerShoot, здійснює сівбу насіння з високою точністю.

Tempo L з системою Central Seed Fill оснащена гідравлічною системою тиску на крила, яка переносить вагу з центральної частини машини на її зовнішні крила. Це дає змогу сівалці реагувати на будь-які нерівності поля і забезпечувати рівні умови проростання рослин.

Сівалка з системою Central Seed Fill зберегла всі переваги попередніх моделей сівалок точного висіву Tempo, такі як: швидкість сівби, висів різноманітних технічних культур, відмінна робота за різних технологій обробітку ґрунту, до того ж спростивши процес завантаження насіння.

Читайте також:Сівалка Väderstad встановила рекорд сівби кукурудзи