Техніка
Головне:
Техніка

«Соснова» щорічно вкладає в купівлю сільгосптехніки $1,5-2 млн

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
«Соснова» щорічно вкладає в купівлю сільгосптехніки $1,5-2 млн

Агропідприємство «Соснова» (Київська область) щороку інвестує в придбання сільгосптехніки $1,5-2 млн.

Про це пише журнал «Аграрна Еліта України».

«Сьогодні основою сільського господарства є високопродуктивна техніка. Без неї не можна чітко дотриматися технологічного процесу, отож прибутку не отримаєш», – вважає голова підприємтсва Юрій Павлушко.

За його словами, на техніці «Соснова» не економить і постійно відстежує новинки. Наприклад, господарство першим в Україні придбало надпотужний 500-сильний трактор Fendt 1050 Vario й кілька широкозахватних агрегатів.

«Це недешева техніка, але дуже потрібна, бо нині актуальною є проблема, коли з меншою кількістю робітників потрібно виконати максимальний обсяг робіт. Проаналізували технічні характеристики згаданого трактора й зрозуміли, що він найкращий для нашого технологічного процесу», – зауважив Юрій Павлушко.  

Він додав, що на широкозахватному агрегаті одна людина за день може виконати стільки роботи, скільки на звичайних тракторах виконують троє-четверо.

«Наші поля дозволяють працювати із широкозахватною технікою, бо їхній мінімальний розмір становить 50 га, максимальний 400 га. Тому крім трактора придбали якісні широкозахватні сівалки, культиватори, маємо три сучасних посівних комплекси», – додав голова господарства. 

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!