Техніка
Головне:
Техніка

Розробка електротрактора Fendt E100 Vario продовжується

Розробка електротрактора Fendt E100 Vario продовжується

Компанія Fendt продовжує роботи над розробкою електричного трактора E100, що працює від акумуляторів. Машину випробувано в роботі зі звичайними та спеціально розробленими знаряддями з використанням відбору потужності трактора.

Про це повідосмляє Profi.

Попередній перегляд на Agritechnica 2017, відгуки за три роки оцінки користувачів призвели до кількох оновлень. 

Так суперзарядник постійного струму все ще доступний, але E100 Vario тепер також оснащений зарядним кабелем для розеток 400 В напругою до 32 А. Це дорівнює потужності зарядки близько 22 кВт, що дозволяє повністю зарядити акумулятор менш ніж за п’ять годин.

Трактор був випробуваний у польових тестах із використанням звичайних знарядь, що працюють на відбору потужності, включаючи сіноворушилки, граблі та кормозмішувачі, а також машин з гідравлічним приводом, E100 Vario також може використовуватися з новим набором з електричним приводом, а також наявними навісними пристроями.

За планом передбачалося підготувати і продати трактор потужністю 100 кВт до 2020 року. За даними Mechaman.nl, запуск зараз відбудеться лише до 2024 року. Така відстрочка зумовлена високою ціною машини, яка, хоч і знизилася за три роки, але все ще досить значна для багатьох фермерів.

Читайте також:На основі індійського трактора Escorts Farmtrac збирають електротрактори