Техніка
Головне:
Техніка

Розкидач добрив потребує особливо ретельної очистки деяких деталей

Необхідно регулярно перевіряти розкидач добрив і проводити технічне обслуговування відповідно до вимог i pекомендацій виробників. Не варто економити на заміні матеріалів розкидача, адже саме він забезпечує рівномірний розподіл добрив та споживання їх рослинами з максимальною ефективністю.

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Слід приділяти особливу увагу нижній частині бункера, отворам, розподільчим дискам і системі приводу. Поломка будь-якого з цих вузлів призводить до різкого погіршення якості розкидання», – зауважують у статті.

Наприклад, якщо добрива налипають навколо отвору дозувального отвору, витрата буде меншою.

«Налипання добрив на дисках і лопатках стає причиною зменшення ширини розкидання, і в результаті одна частина поля взагалі не отримує добрив, a iнша потерпає від їхнього надлишку. Щоб уникнути таких проблем, варто після кожного використання розкидача ретельно очищувати ці деталі. Таким чином зберігатиметься точність налаштувань і розкидач добрив довше служитиме», – відзначають у публікації.

Нагадаємо, представлено насосний агрегат для рідкої органіки на дистанційному керуванні. Раніше повідомлялося, як правильно відкалібрувати розкидач добрив.

Журнали