Техніка

Фронтальні косарки Krone тепер доступні з системою камер, сертифікованою DLG

Вузькі виїзди з господарства та вузькі заїзди на поля тракторами все більшого розміру ускладнюють безпечне керування навісними знаряддями, зокрема, фронтальними косарками. А в Німеччині законодавство вимагає використання асистента, коли відстань між кермовим колесом трактора та переднім краєм обладнання перевищує 3,5 м. Для усунення цієї проблеми, компанія Krone з 2017 року пропонує практичне рішення, що забезпечує абсолютно безпечне маневрування та водіння – невеликі системи камер, встановлені спереду. Відтепер вони сертифіковані Німецьким Сільськогосподарським Товариством DLG (Deutsche Landwirtschafts Gesellschaft e.V.).

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі Krone.

Сертифікація DLG проводилася окремо для кожної фронтальної косарки. Компанія Krone вже одержала відповідні сертифікати для моделей EasyCut Highland та EasyCut F 400 CV Fold. Це означає, що всі сучасні косарки Krone тепер доступні з системою камер, сертифікованою DLG.

У комплектацію входять дві камери, монітор і необхідні кабелі. Механізатор може легко переглядати всі дорожні ситуації на моніторі, що проектується і, таким чином, знаходиться на дорозі в максимально можливій безпеці. Разом з тим зникає необхідність в помічнику під час руху та маневрування.

Нагадаємо, KRONE розробила нову сполучну раму для причіпних косарок.