Техніка
Головне:
Техніка

Просапна сівалка Kinze 3600 – надійна й продуктивна, - СФГ «Клепачі»

Просапна 16-рядна сівалка Kinze 3600, незважаючи на простоту, забезпечує стабільну якість сівби й достатній рівень продуктивності.

Про це розповів головний агроном СФГ «Клепачі» Богдан Дядюк, пише журнал The Ukrainian Farmer.

Кукурудзу сіють на глибину 4 см. Завдяки вертикальному обробітку і наявності рослинних решток на поверхні поля вдається зберегти більше вологи. Під час сівби на слабких полях одночасно із сівбою вносять мінеральні добрива у нормі 100–120 кг/га (нітроамофоску) і 100–150 кг/га (селітру).

Пробували сіяти сою, але наразилися на те, що насіння, оброблене рідким протруйником і рідкою формою бульбочкових бактерій, надто вологе для сівби цією сівалкою. З часом планують застосовувати торф’яні бульбочкові бактерії, щоб не перезволожувати насіння, і тоді планують сіяти сою з міжряддям 35 см (подвійним проходом зі зміщенням).

«Ураховуючи, що сівалка відпрацювала близько 6000 га, зносилася вона мінімально. За цей час замінили 5-6 підшипників на приводних колесах і натяжну зірочку. За нашим прогнозом сівалка ще відпрацює 2-3 сезони до заміни сошникових дисків», – зазначають у господарстві.

Раніше повідомлялося, 16-рядна сівалка KINZE за добу встигає засіяти щонайменше 100 га.

Журнали