Техніка

Прокуратура вилучила техніку російського підприємства на суму понад 30 млн грн

Столична прокуратура передала в АРМА техніку та транспортні засоби російського підприємства на суму понад 30 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

Подільська окружна прокуратура міста Києва передала в управління АРМА 18 одиниць важкої техніки та 12 легкових автомобілів, що були вилучені у підприємства-резидента рф у межах досудового розслідування.

Прокурори окружної прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактами привласнення коштів в особливо великих розмірах, а також фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 110-2 КК України). У межах цього провадження правоохоронці досліджують діяльність підприємства, засновниками якого резиденти рф.

За місцем розташування підприємства проведено обшуки, у ході яких вилучено 11 вантажівок марки «MAN», 5 тягачів, 2 фури та 12 легкових автомобілів на загальну суму понад 30 млн грн.

Наразі за клопотанням прокуратури зазначені транспортні засоби арештовано та передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за матеріалами ДСР НП України.

Раніше ми повідомляли, в Україну намагалися незаконно завезти російські трактори.