Техніка
Головне:
Техніка

Програма компенсації вартості техніки і надалі триває

У 2021 році продовжує діяти програма часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Про це повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Миколаївської ОДА.

«Компенсація надається на безповоротній основі за придбані нові техніку та обладнання у розмірі 25% їх вартості (без урахування ПДВ). Частковому здешевленню підлягає техніка та обладнання, які на момент здійснення через уповноважений банк оплати на їх придбання були включені до переліку, розміщеного на офіційному веб-сайті Мінекономіки», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, зауважують, що для отримання компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних з 1 грудня 2020 року, заявки до уповноваженого банку подаються до 1 квітня 2021 року; придбаних з 1 січня по 30 листопада 2021 року – до 5 грудня 2021 року за наявності поданих у повному обсязі підтвердних документів.

«Звертаємо увагу на встановлення обмеження щодо загальної суми державної підтримки за цим напрямом, отриманої поточного року одним сільгосптоваровиробником – 60 млн грн», – додають в адміністрації.

Нагадаємо, що до переліку вітчизняної сільгосптехніки для програми компенсації додали ще 320 одиниць.