Техніка

Продуктивність сівалки Alfa 6 максимальна навіть на важких ґрунтах за високої швидкості руху

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Великий запас міцності сівалки Alfa 6 від компанії Elvorti дає змогу здійснювати максимально точний і якісний висів навіть на важких ґрунтах і нерівній поверхні поля на високій швидкості.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як відмічають користувачі агрегату, продуктивність Alfa 6 не зменшується навіть під час здійснення висіву на швидкості 11-12 км/год. Таким чином, продуктивність її роботи цілком відповідає паспортним даним – приблизно 7 га/год.

Сівалка має також зручний і продуманий універсальний причіпний пристрій, що спрощує переведення агрегату з робочого положення в транспортне протягом 2 хв за допомогою гідроциліндра. Цей пристрій дає змогу приєднуватися до різних типів тракторів завдяки універсальності конструкції.

«Новий посилений транспортний пристрій з колесом збільшеного діаметра може переміщати сівалку по дорогах загального призначення», – йдеться в повідомленні.

Майже миттєве складання рами з робочого у транспортне положення і навпаки зручне за потреби часто переїжджати з поля на поле. Крім того, механізм складання/розкладання дуже простий і зручний, тому з ним може впоратися будь-який механізатор.

Нагадаємо, Alfa 6 від Elvorti має найбільший за об’ємом бункер на ринку.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями