Техніка

PowerDrive дозволяє перемикатися через усі передачі без розривів крутного моменту

Новий трактор Magnum AFS Connect від Case IH доступний з трансмісією CVXDrive або PowerDrive в колісній версії та версії Rowtrac, а вся лінійка включає 12 моделей.

Про це повідомляє Titan Machinery Ukraine.

Техніка комплектується сучасним економічним 6 циліндровим рядним двигуном FPT Cursor 9, який відповідає нормам Tier 2, має 4 клапани на циліндр для кращого газообміну, турбонагнітач з електронною змінною геометрією, а також APM Automatic Productivity Management (автоматичне управління продуктивністю), що допомагає зменшити споживання палива шляхом координування частоти обертання двигуна та передавального числа трансмісії за допомогою Multicontroller або педалі ходу.

Також відомо, що машина використовує трансмісію PowerDrive 18 x 4. Ця передача забезпечує вісім робочих швидкостей в діапазоні 4,9 – 12,9 км/год (3 -8 миль/год), із зміною швидкості 15% між передачами. Швидкість руху на дорозі 40 км/год. Трансмісія PowerDrive дозволяє перемикатися через усі передачі без розривів крутного моменту, та має автоматичні налаштування польового або дорожнього режиму для максимального комфорту.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що оновлений монітор AFS Pro 1200 використовує програмне забезпечення на базі Android.