Техніка

Pöttinger відкрив новий завод з виробництва прес-підбирачів і граблів

Відкриття нового заводу Pöttinger у м. Санкт-Георген

Компанія Pöttinger 11 червня 2021 року урочисто відкрила четвертий завод з виробництва рулонних прес-підбирачів Impress та широких граблів Top у місті Санкт-Георген.

Про це повідомляє Farm-connexion.com.

Зазначають, що підприємство площею 6300 м2 на ділянці 17 га збудували всього за один рік. Інвестували в нього € 25 млн.

На новому заводі наразі працює 60 співробітників, що мають комфортні умови для роботи завдяки продуманій від початку й до кінця ергономіці. Втім, у компанії розповідають, що після завершення будівництва додаткового цеху зможуть запропонувати ще 30-40 гідних робочих місць.

У ході проектування та будівництва заводу компанія Pöttinger приділила значну увагу зниженню шкідливого впливу на довкілля. Так, під час робіт використовувалися екологічно чисті матеріали. А заходи з енергозбереження, такі як використання світлодіодних ламп, високоякісна ізоляція та рекуперація тепла, є давніми стандартами в Pöttinger.

Новий завод Pöttinger з виробництва рулонних прес-підбирачів і граблів

Деякі відкриті ділянки простору залишили в природному стані для збереження біорізноманіття. Також створили квіткові клумби площею майже 6000 м2 з декількома бджолиними вуликами.

«У цьому оригінальному оточенні будуть також створені відкриті паркові зони з деревами, які співробітники зможуть використовувати під час перерв. За допомогою нової будівлі ми створюємо у регіоні додаткові переваги та ще раз підкреслюємо нашу відданість австрійському походженню й високим стандартам якості», – відзначив керівник виробництва нового заводу Pöttinger Йорг Лехнер.

Нагадаємо, Pöttinger святкує 150-річчя успіху.