Техніка

Pöttinger розширює застосування культиваторів із новим фронтальним бункером

Культиватор TERRIA з новим фронтальним бункером AMICO F

Новий фронтальний бункер AMICO F від Pöttinger у поєднанні з культиваторами TERRIA забзепечує можливість внесення добрив і висіву проміжних культур одночасно з обробітком ґрунту. Завдяки об’єму 1700 або 2400 л і розподілу об’єму бункера 60:40 ця комбінація має широкий спектр використання. Бункер доступний як з одним дозувальним апаратом, так і з двома для змішування різних компонентів.

Про це повідомляє прес-служба Pöttinger.

Для зручності експлуатації фронтальний бункер AMICO F стандартно оснащений системою керування ISOBUS. Завдяки цьому його можна використовувати з машинами інших виробників. Унесення матеріалу відбувається за принципом «Single Shoot» з бункером під тиском. За допомогою інтелектуального керування можна проводити диференційоване внесення компонентів через керування одним або двома дозувальними апаратами.

Дозувальні апарати легко доступні спереду, що надає можливість швидкої заміни дозувальної котушки. Заслінка також полегшує цей процес. Калібрування можна зручно виконати за допомогою зовнішньої кнопки. Додаткова завантажувальна платформа полегшує заповнення бункеру. Для спустошення залишків доступний потужний отвір на герметичному гвинтовому з’єднанні.

Щоб забезпечити великі відстані подачі матеріалу, AMICO F використовує систему бункера під тиском. Завдяки цьому можливе безпроблемне транспортування рівномірної кількості матеріалу та змішування різних компонентів.

Нагадаємо, PÖTTINGER відкрив віртуальну виставку на своєму заводі.