Техніка

Pöttinger презентує нову ротаційну борону для найважчих умов експлуатації

Нова ротаційна борона Pöttinger LION 1002 C

Компанія Pöttinger розширює асортимент складних ротаційних борін моделлю LION 1002 C з робочою шириною 6 м. За використання з тракторами потужністю до 500 к. с. знаряддя пристосоване до найважчих умов безперервної експлуатації.

Про це повідомляє прес-служба виробника.

«Ми змогли зменшити конструкцію на 30 см та покращити розподіл навантаження, вбудувавши складну раму в балку борони. Центр тяжіння розташовується ближче до заднього мосту. У транспортному положенні LION 1002 C складається до ширини 3 м», – зазначає виробник.

Завдяки новому приводу з карданним валом із 2-ступінчастою коробкою передач можна працювати з ширшим діапазоном обертів (від 750 до 1300 об/хв). Таким чином трактор постійно працюватиме з оптимальною продуктивністю. Це підвищує експлуатаційну безпеку. Разом з тим великий корпус редуктора здійснює необхідне власне охолодження.

Швидкість обертання ротора становить від 320 до 420 об/хв. Це забезпечує стабільно чудові результати роботи та знижує витрату пального. Завдяки великому зовнішньому редуктору ротаційна борона може використовуватись із тракторами потужністю до 500 к. с. За перевантаження 2200 Нм для захисту машини спрацьовує кулачкова муфта, що припадає на кожну відкидну секцію.

Для регулювання робочої глибини не потрібні інструменти. Опційно це можна робити гідравлічно. Регулювання відбійника відбувається автоматично за допомогою паралелограмного механізму за зміни робочої глибини.

Цінну перевагу надає вирівнююча балка, що автоматично вводиться на глибину прикочувальним котком. Разом з тим відстань до зубів і попередньо налаштована висота до ґрунту залишаються незмінними. Це запатентоване рішення забезпечує завжди оптимально вирівняне й рівномірно розпушене посівне ложе навіть за мінливих ґрунтових умов.

Також виробник пропонує різноманітні котки для кожного типу ґрунту.

Зазначають, що нова ротаційна борона LION доступна з листопада 2021 року.

Нагадаємо, PÖTTINGER пропонує аграріям нові рішення для висіву культур.