Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Посівна машина FORIGO Modula PRO здатна висівати насіння в покритий плівкою ґрунт

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Посівна машина FORIGO Modula PRO здатна висівати насіння в покритий плівкою ґрунт

Компанія ROTER ITALIA, знайома агровиробникам під брендом FORIGO,  надає різноманітні рішення з виробництва мульчувальних машин, які можна застосовувати як окремо,  так і в поєднанні з іншими агрегатами для підготовки ґрунту (такими як грядо- та гребенеутворювачі).

Офіційним представником компанії ROTER ITALIA (FORIGO) на території України є ТОВ «Українська овочева компанія» |UVC.

Для посіву та висадки культури важливо працювати зі спеціальним обладнанням та механізмами. Це можуть бути як спеціалізовані розсадосадильні машини, обладнані плівкоукладачами, так і сівалки, що адаптовані для роботи по плівці.

З цією метою компанія Roter Italia розробила інноваційну точну посівну машину FORIGO Modula PRO, що здатна садити насіння безпосередньо у покритий плівкою ґрунт.

Це важливо, оскільки мульчування надає безліч переваг. Зокрема, мульчування спрямоване на захист сільськогосподарських культур від шкідників, холодної погоди та високої температури, а також утримання води через розподіл рослинних решток та гною в ґрунті. Сьогодні цей процес здійснюється з допомогою біологічних та пластикових плівок, які з часом також біологічно розкладаються і саме завдяки цій властивості в ґрунті не залишається пластику після збирання врожаю. Швидкість розкладання біологічних елементів змінюється в залежності від типу матеріалу (наприклад, розкладання плівок, отриманих з кукурудзяного крохмалю, проходить швидше, ніж плівок з целюлози), родючості ґрунту та  вмісту мікроорганізмів. Однак швидкість розкладання обернено пропорційна міцності плівки, хороший матеріал потребує відповідних механічних характеристик, щоб підтримувати сприятливі умови під час вегетації рослин, а вже потім розкладатися. Саме з цієї причини мульчувальні плівки з целюлози майже зникли з ринку, їх замінили плівки, виготовлені з Materbì, специфічного матеріалу, що отримують при виготовленні кукурудзяного крохмалю. Цей матеріал добре відомий своєю стійкістю, прогнозованою швидкістю біорозкладання та періодом використання, сумісним з продуктивними циклами посівів. На ґрунтах, що характеризуються низькою біологічною активністю, через рік після використання залишки плівки можуть перевищувати 5-6%, тоді як у ґрунтах з високою біологічною активністю цей залишок майже відсутній.

У цілому, вибір типу мульчувального матеріалу та машини для його укладання більшою мірою залежить від культури, що вирощується. Допомогти з вибором завжди готові фахівці ТОВ «Українська овочева компанія» |UVC.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: