Техніка

Плуг LEMKEN Juwel 6 3+1 показав неперевершену якість оранки

Плуг LEMKEN Juwel 6 3+1 показав неперевершену якість оранки

Плуг LEMKEN Juwel 6 3+1 в господарстві «Головківське-3», що на Черкащині, обрали завдяки позитивним відгукам аграріїв. Попрацювали ним самі й переконалися в дуже хорошій якості роботи. Сусіднє господарство, побачивши роботу, також купило такий плуг.

Про це в інтерв’ю AgroTimes розповів Василь Стаєцький, директор ТОВ «Головківське-3».

«Ми купили трактор потужністю 135 к. с., і до нього вирішили відразу придбати плуг. Розглядали різні варіанти, слухали відгуки аграріїв і вирішили, що оберемо LEMKEN Juwel 6 3+1, – поділився аграрій. – Коли почали ним працювати, одразу побачили різницю. Після вітчизняних плугів — це небо і земля. Оборот пласта чіткий, рештки заорюються повністю, нічого на поверхні не лишається. Також стабільно витримується глибина. Упродовж першого сезону оцінили й сервісну підтримку від дилера «Інтертехінвест»: після 180 га чомусь пошкодилось опорне колесо, і його замінили по гарантії. Загалом можу оцінити якість роботи плуга як дуже хорошу. Навіть колеги, що працюють по сусідству, після нас купили такий плуг і собі».

Підприємство обробляє 800 га земель, на яких вирощує озимий ріпак і озиму пшеницю, соняшник, сою та кукурудзу. Загальний обсяг оранки на сезон становить близько 500 га. У цю операцію залучено ще два вітчизняних трактори зі старими плугами, але найближчим часом планується придбання потужнішого іноземного трактора і плуга LEMKEN Juwel 7 4+1.

Читайте також: Плуг LEMKEN Juwel 6 показав низькі витрати пального