Техніка

Плуг Diamant якісно працює навіть за –10 °C, – досвід

Плуг Diamant якісно працює навіть за –10 °C, – досвід

У сільгосппідприємстві «Гайдамацьке» на ніпропетровщині користуються восьмикорпусними плугами Diamant від компанії LEMKEN із 2017 року. Спочатку придбали два плуги Diamant 10, що працюють тракторами John Deere 8335, пізніше — Diamant 16, що агрегатується із Fendt 936 Vario.

Про це AgroTimes розповів Дмитро Корж (ТОВ «Гайдамацьке»).

«Одна з найбільших переваг цих агрегатів – якість металу. У нас усі три плуги зі смуговими відвалами. Працювали ними в різних умовах: і в посуху, і за –10 °C по різних культурах, зокрема по кукурудзі. Якість роботи плугів – незмінна, враховуючи, що в нас важкі чорноземи й оремо ми на глибину мінімум 30 см», – зазначив фахівець.

Одного року в компанії поле площею 50 га виорали на глибину 38 см, і міняли тільки болти. З доставкою запчастин жодного разу не мали проблем, адже замовляють їх заздалегідь, коли вже бачать, що деталь зношується.

За зміну один плуг у господарстві робить приблизно 25-30 га, залежно від того, як швидко нам треба закрити поле.

«Якось у нас два плуги за день зробили 60 га, і ми помітили, що Diamant 16 із трактором Fendt 936 витрачають на 1-1,5 л/га пального менше, ніж Diamant 10 із John Deere. У нас різні за площею поля. Десь гони завдовжки 2 км, десь – 300 м, та навіть на маленьких за площею полях оремо без проблем. Плуги досить маневрові й добре тримають глибину на всій площі», – додав Дмитро Корж.

Нагадаємо, плуг Diamant добре тримає глибину на всій площі та ідеально приорює пожнивні рештки кукурудзи.