Техніка

Платформи для рулонів і тюків Wagо TR перевозять до 21 тонни

Платформи для рулонів і тюків Wagо TR перевозять до 21 тонни

Найнижчі у класі причепи-платформи Wagо TR для перевезення рулонів і тюків від Joskin мають довжину 8, 10 і 12 м і вантажність 14 або 21 т, випускаються у оцинкованій та фарбованій версіях.

Про це повідомляє журнал The Ukrainian Farmer.

Незважаючи на те, що обидві версії мають однакову базову структуру з профільованого металу для кращого опору крученню, їх концепція дещо відрізняється. 

Підлогу оцинкованих моделей виготовлено з високоміцної сталі завтовшки 4 мм по всій довжині, посиленою ребрами. Щоб запобігти нагромадженню води, ці ребра оснащено отворами для її швидкого видалення. Бічні бортики оцинкованих платформ злегка нахилено, що збільшує стійкість вантажу. Також бічні полиці посилено поздовжніми ребрами. Усі моделі оцинкованих причепів-платформ постачають із підлогою з обробленого дерева завтовшки 4 см. 

Фарбовані причепи-платформи мають колір «зелений Joskin» й укомплектовані підлогою з неслизької рифленої сталі. По краях платформи розташовано сталевий профіль із бортиком заввишки 2,5 см для безпечного перевезення вантажів.

Платформи виготовляють їх зі сталі підвищеної міцності. Рама причепів-платформ складається з балок 120 × 120 спереду і 300 ×100 ззаду, а платформа виготовлена з гнутого листа для підвищення її міцності. Причепи-платформи серійно укомплектовані модульними стінками, які ідеально придатні для перевезень рулонів і квадратних тюків.

Читайте також: Контейнеровози JOSKIN Cargo-LIFT впораються з вантажем вагою до 30 т