Техніка

Перше в Європі шасі JAC N200 відвантажили в Україні

«АГСОЛКО Україна» передала своєму партнеру Polycar перше в Україні та Європі шасі JAC N200 для виготовлення самоскиду.

Про це повідомляє прес-служба «АГСОЛКО Україна» на своїй Фейсбук-сторінці.

JAC N200 – це новинка на ринку України у класі важких вантажних автомобілів з колісною формулою 4х2. Ця модель має три варіанти колісних баз від 4200 мм до 6300 мм, що дозволяє використовувати її для виробництва різноманітної техніки:

  • спеціальної (самоскиди, автоцистерни різного призначання, гідропідйомники, тощо);
  • комунальної (сміттєвози, вакуумні цистерни, мулососи, каналопромивні машини та інші модифікації);
  • загальної, для переведення важких і великогабаритних вантажів (бортові платформи з кранами маніпуляторами, автофургони, евакуатори, тощо).

Повна маса шасі становить 19980 кг, вантажопідйомність – 13780 кг. Агрегат оснащений дизельний двигуном, Евро-5, механічною КПП з коробкою відбору потужності, пневматичною гальмівною системою з ABS та гірським гальмом, алюмінієвим паливним баком на 400 л.

У базове оснащення входить: кондиціонер, ЕСП, сидіння водія з пневматичною амортизацією, цифровое радіо з USB, круїз-контроль, центральний замок з дистанційним керуванням, ДХВ, пневматичні звукові сигнали та ще багато опцій для комфорту водія.

«Впевнені, що компанія Polycar, як завжди, чудово виконає виготовлення та встановлення самоскидного кузову на це шасі, адже цей виробник має багаторічний досвід якісного втілення найрізноманітніших проектів на вантажних шасі. З нетерпінням чекаємо моменту, коли ми побачимо готовий для передачі замовнику автомобіль», – відзначають у публікації.

Нагадаємо, «АГСОЛКО Україна» розширює ряд електричних вантажівок.