Техніка

Отримати посвідчення водія тепер можна у будь-якому місті

посвідчення водія

Відтепер скласти іспити, щоб отримати водійське посвідчення можна в будь-якому сервісному центрі МВС на території України, незважаючи на те, де ви проходили навчання. Також змінилися умови теоретичної підготовки водіїв та отримання свідоцтв для поїздки за кордон.

Про це повідомляє МВС України на своїй Фейсбук-сторінці.

«Це відкриває багатьох громадянам, особливо тим, хто постраждав під час збройної агресії, можливості для отримання посвідчення водія в зручний для них спосіб», – зазначає керівник Головного сервісного центру МВС Євген Мойсеєнко.

У Міністерстві передбачили вирішення й інших проблем, серед них – одна з найпоширеніших: коли громадяни після успішного складання обох іспитів, не забрали посвідчення водія. Тепер вони з легкістю можуть отримати посвідчення в сервісному центрі міста, куди тимчасово переїхали.

Зміни не оминуть і тих, хто навчається: для майбутніх кермувальників легкових авто та вантажних з причепом теоретичну частину навчання скоротили трохи менше, ніж на третину. Відвідувати заняття можна у форматі онлайн.

МВС попрацювало й над алгоритмом повернення свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, виданих за заявою власника на ім’я осіб, що здійснюють поїздки за кордон. Тепер, щоб отримати своє оригінальне свідоцтво не обов’язково їхати туди, де воно зберігається. Його можуть перевидати в будь-якому сервісному центрі Міністерства.

Нагадаємо, послугу реєстрації/перереєстрації ТЗ можна буде здійснити дистанційно.